בנייה קלה בצפון

 
בעשורים האחרונים התפתח תחום בנייה קלה בצפון, כאשר למעשה, מדובר בבנייה העשויה מחומרים קלים ולא מבטון ובלוקים כמקובל.
המילה קלה מתייחסת אל משקלו הקל של האלמנטים מהם בונים את המבנה. באופן זה, ניתן לבנות במהירות ובקלות מבנים, חדרים ועוד.
 
אסבסט

בנייה קלה בצפון

בנייה קלה בצפון הינה בנייה שנעשית באופן מהיר ביותר, בניגוד לבנייה מבלוקים ובטום הדורשת יציקה של עמודים תומכים, קורות, טרקטורים ודחפורים. כאשר בונים מבנה חדש, או מוסיפים יחידה חדשה למבנה קיים על ידי בנייה קלה בצפון, חוסכים זמן יקר ועלויות בנייה גבוהות.
בדרך כלל, החומר המוביל בו משתמשים בתחום בנייה קלה בצפון הינו אלומיניום, אשר מרכיבים אותו בהתאם למידות ומצפים אותו בחומרים מבודדים בחלקים החיצוניים, ובגבס בחלקים הפנימיים של המבנה. חלק חשוב מהיתרונות של בנייה קלה, טמון בעובדה כי כאשר אנחנו בונים מבנה מבנייה קלה, אין צורך לדאוג לפינוי של פסולת בנייה, מאחרת וזוהי מועטה עד מאוד. למעשה, את עיקר המבנה מכינים במפעל, ובשטח רק עורכים את ההקמה ואת ביסוס היסודות של המבנה, כך שהבלגן והטרחה נחסכים מהלקוח.
בנייה קלה בצפון נותנת מענה הולם גם למגזר הפרטי וגם למגזר המסחרי, הוספה של משרדים, חדרים, מחסנים ואפילו יחידות דיור צימרים ניתנים להקמה באמצעות בנייה קלה בצפון.
היתרונות של בנייה קלה בצפון, הינם בהיבטים של מהירות ההקמה, יציבות המבנה, חיסכון בזמן ובעובדים, מחיר וכמובן תוצאה מרהיבה אשר תואמת את המבנה הקיים או מעוצבת בצורה חדשה ומודרנית.
כאשר אנחנו מעוניינים להוסיף חדר בגג הבית, מחסן בחצר, או אפילו משרדים, ניתן לעשות זאת על ידי בנייה קלה בצפון, באמצעות חברה אשר מתמחה בכך.
טל בנייה מתקדמת, מספקת את כל שירותי הבנייה הקלה בצפון, תוך התאמה מושלמת בין צורכי הלקוח בהיבטים של המבנה ועיצובו.
כחלק מתפיסת עולמה של חברת טל בנייה מתקדמת, הינה לתת דגש על היבטי הבנייה הירוקה, אשר תחתה נכללת גם הבנייה הקלה. בנייה קלה מאפשרת יצירה של בידוד נהדר בין האקלים הפנימי לחיצוני, ובכך חוסכת כסף ומשאבים. כאשר מדברים על בנייה מתקדמת, מדברים על בנייה קלה ולהיפך.
טל בנייה מתקדמת, אשר מתמחה בתחום בנייה קלה בצפון, תשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם בכל נושאי הבנייה הקלה, בין אם מדובר בתוספת של חדר למבנה הקיים,או בנייה של מבנה חדש מהיסודות, יחידת אירוח בחצר או מחסן, תוך הקפדה על לוחות זמנים ורמת גימור גבוהה.