פינוי אסבסט בצפון

 

 
מחקרים מדעיים הראו לפני מספר שנים כי השימוש באסבסט גורם למחלות וסרטן ריאות, בשל כך, הוצא מחוץ לחוק השימוש באסבסט בתחומי הבניין.
בשל עובדה זו, ישנו מערך שלם, אותו מוביל המשרד לאיכות הסביבה, לעודד בעלי נכסים לבצע פינוי אסבסט בצפון, בין אם בצורה יזומה ובין אם באופן עצמאי.
פינוי אסבסט בצפון הינו מהלך הכרחי, על מנת לשמור על בריאות התושבים. האסבסט, מהווה חומר מסוכן, אשר פולט רעלים אל תוך חלל האוויר ומחלחל אל תוך מערכת הנשימה שלנו. עובדי בניין, אשר עבדו בצמוד עם חומרי האסבסט, התלוננו תכופות על מחלות ובעיות נשימה. עניין אשר מעיד על הסכנות הטמונות בוחמר. עיקר סכנתו של החומר באה לידי ביטוי בעת התפרקות החומר, סדיקתו או שבירתו. או אז, נוצרת דליפה אל החלל של חומרים רעלניים ומסוכנים.
מאחר והאסבסט הינו חומר מסוכן ורעיל, יש להתייחס אליו בהתאם. פינוי אסבסט בצפון מחוייב להעשות בהתאם לנהלים ולתקנות שקבע המשרד לאיכות הסביבה ועל ידי חברה מקצועית, אשר בראשה עומד קבלן אסבסט מורשה מטעם המשרד לאיכות הסביבה אשר פועל מתוקף רישיון שהוענק לו.
פינוי אסבסט בצפון, בין אם ממבנים פרטיים ובין אם ממבנים ציבוריים או מסחריים, צריך להעשות בצורה זהירה על מנת לשמור על ביטחונם של העוסקים במלאכה ועל בריאותם של התושבים.
פינוי אסבסט בצפון נעשה על ידי צוות מקצועי ומיומן, אשר דואג לעטוף את האלמנט בו ישנו אסבסט, כמו גג, לעטוף אותו בשתי שכבות ניילון עבה במיוחד ופירוקו בצורה עדינה, תוך ניסיון לא לשבור או לסדוק את האלמנט. לאחר מכן, יש לשנע את החומר אל אתר פסולת אסבסט מורשה, ושם להטמינו באדמה.
טל בנייה מתקדמת, בעלת רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה לעסוק בכל היבטי פינוי אסבסט בצפון, בעלת הכלים המתאימים והצוות המיומן לבצע עבודה של פינוי אסבסט בצפון.
בראשה של החברה עומד קבלן אסבסט מורשה, המפקח על צוות עובדים מקצועי ומנוסה בפינוי של אסבסט ממגוון מבנים.
פינוי אסבסט בצפון צריך להעשות בצורה עדינה, על מנת לשמור על שלמות החומר ולמנוע דליפה של החומרים הרעילים ממנו. השינוע של החומר אל אתר מורשה הינו חשוב ביותר, על מנת למנוע נזקים סביבתיים ובריאותיים לכלל הציבור. לכן, כאשר אתם עומדים בפני פירוק אסבסט בצפון, צרו קשר עם טל בנייה מתקדמת, אשר תשמח להעמיד לרשותם את הצוות המיומן והמקצועי שלה.