פינוי פסולת והריסת מבנים בניין

אסבסט

פינוי פסולת והריסת מבנים בניין

כל מבנה חדש אשר בונים יוצר יחד איתו פסולת של בניין, בין אם מדובר בחידוש ובשיפוץ של מבנה חדש ובין אם מדובר בבנייה חדשה.
שלבי עבודת הבנייה, מייצרים פסולת, בין אם פסולת של אפר עקב חפירות, פסולת של מתכות שונות עקב בניית יסודות המבנה פסולת של צבע, כלים סניטריים, זכוכית ועוד. מאחר ויש צורך בסביבת עבודה נקייה ונוחה, יש צורך לבצע פינוי פסולת בניין בכל אחד מן השלבים של בניית המבנה.
חברת טל בנייה מתקדמת עוסקת בתחום של פינוי פסולת בניין, על מנת לאפשר סביבת עבודה נוחה וחלקה. פינוי פסולת בניין דורשת מיומנות ויכולת שינוע של הפסולת אל אתר מורשה, על מנת שלא לגרום לנזקי סביבה. כל חברה אשר מתעסקת בתחום של פינוי פסולת בניין מחוייבת באישור מהמשרד לאיכות הסביבה, על מנת לפקח ולבדוק כי אכן לא מתקיימים נזקים סביבתיים הפוגמים באיכות החיים של התושבים.
פינוי פסולת הבניין משונעת באמצעות החברה אל אתרים מורשים מטעם המשרד לאיכות הסיבה. לאתרים אלו יש את היכולת להתמודד עם כמויות פסולות בנייה גדולות, בין אם הטמעתן ובין אם מיחזורה של אותה פסולת. אתרים אלו ממיינים את הפסולת בהתאם לסוגים השונים: מתכות, זכוכית, אפר, עץ ועוד.
כל בנייה של מבנה חדש, מחוייב לקבל מן הרשויות טופס 4, המאפשר למעשה את איכלוס המבנה. חלק מן המחוייבות של קבלני הבנייה והיזמים היא לדאוג להתקשר עם חברה מורשת לביצוע פינוי פסולת בניין, וזהו למעשה אחד התנאים לפני קבלת טופס 4.
ביצוע של פינוי פסולת בניין מחוייבת להעשות באמצעות חברה מקצועית בעלת רישיון לעסוק בפינוי פסולת בבניין. מאחר ופסולת בניין מהווה מטרד סביבתי, כמו גם לעיתים טומנת בחובה סכנות בשל עירבוב של חומרים כימיים ואחרים לצורך בניית המבנים, יש צורך במיומנות, אחריות ומקצוענות.
כמו כן, מאחר ופסולת מהווה מטרד סביבתי, ואף עלולה לגרום לסכנה לציבור, הפיקוח על תחום זה הינו חשוב ביותר, בבואנו להסתכל על עתיד נקי יותר וירוק.
טל בנייה מתקדמת, בעלת האישורים המתאמים מטעם המשרד לאיכות הסביבה לעסוק בתחום פינוי פסולת בניין. הצוות המיומן, הניסיון והמכשור המתאים לצורך פינוי פסולת בניין, מאפשרים לה לפנות פסולת בניין תוך שמירה על כל התקנות והחוקים, לצורך ביצוע עבודה נקייה, בטוחה ובטיחותית. פינוי פסולת בניין בהתאם לחוקי מדינת ישראל, מאפשר לנו סביבה נקייה וירוקה למען עתידנו.