פירוק גגות אסבסט


טל בנייה מתקדמת

פירוק אסבסט ואיכות הסביבה

לפני כשני עשורים חוקק חוק במדינות העולם כי השימוש באסבסט לצורכי בנייה וקירוי הינו אסור בתכליתו, בשל היותו מסוכן לבריאות הציבור. אסבסט, שימש בעבר כחומר מוביל בכל ההיבטים של בנייה וקירוי של מבנים, כמו גגות וקירות. מחקרים הוכיחו כי הסיבים של האסבסט, בעיקר כשהוא נשבר או נסדק, מהווים פגיעה בריאותית ומסכנים את חיי האדם. עקב כך, הופסק השימוש באסבסט בכלל מדינות העולם, וכיום, בעלי מבנים רבים מבקשים לבצע פירוק גגות אסבסט.
פירוק גגות אסבסט צריך להעשות בצורה מקצועית ומיומנות, על מנת לשמור על בריאותם של תושבי הסביבה, כמו גם על בריאותם של העוסקים במלאכה. מאחר והוכח, כי עיקר הסכנה של האסבסט מתבצע בעת פירוקו של החומר, יש צורך בצוות מיומן ומקצועי לביצוע עבודה זו.
העיסוק באסבסט מחייב אישור מטעם המשרד לאיכות הסביבה, על מנת ליצור פיקוח על החומר בעת פירוקו ושינועו אל אתרים מורשים. על כן, כאשר אתם מבקשים לבצע פירוק גגות אסבסט, יש צורך לבדוק האם מדובר בחברה בעלת האישורים והכלים המתאימים לכך.
פירוק גגות אסבסט מתבצע על ידי קבלן אסבסט מורשה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. טל בנייה מתקדמת, אשר בראשה קבלן מטעם המשרד לאיכות הסביבה, פועלת ומתמחה בכל ההיבטים של פירוק גגות אסבסט. הצוות המיומן של החברה, הידע המקצועי והכלים המתאימים, מאפשרים לחברה לבצע עבודות פירוק גגות אסבסט, תוך שמירה על כל התקנות המחייבות לצורך שמירה על איכות הסביבה ובריאות התושבים.
פירוק גגות אסבסט נעשה בצורה זהירה תוך אמצעי מיגון, הן לעובדים והן לחומר עצמו. את גג האסבסט עוטפים בניילון עבה ומפרקים אותה בצורה זהירה מן הגג, על מנת למנוע הדף של חומר האסבסט ורעלים אשר נידפים אל החלל בעת התפרקות החומר עצמו. לאחר הפירוק של הגג, משנעים את הגג אל אתר פסולת מורשה ושם הוא נטמן. כל התהליך דורש מיומנות גבוהה על ידי צוות מקצועי ומיומן, על מנת שבריאותם של הסובבים תישמר.
לאחר פירוק גגות אסבסט יש צורך להחליף את גג האסבסט בגג חדש. גגות חדשים אלה, יכולים להיות ממגוון רחב של חומרים ובמגוון עיצובים, העולים בקנה אחד עם העיצוב הכולל של המבנה, אלמנט חשוב בעיקר כאשר מדובר במבנים לשימור או מבנים ארכיטקטונים מיוחדים.
טל בנייה מתקדמת מספקת פירוק גגות אסבסט, תוך החלפה של הגג הישן בגג חדש, העשוי מחומרים אמידים ואיכותיים, המאפשאים התאמה מלאה אל הצרכים המודרניים ואל העיצוב של המבנה.